Tepličtí fotbalisté remizovali s Hradcem Králové

•

Úvodní zápas nového ročníku Synot ligy, odehráli tepličtí fotbalisté v Hradci Králové. První poločas nepřinesl téměř žádné šance. Do vedení pak mohli překvapivě jít domácí, po rychlém brejku Prokeše, ten ale bránu tetrefil. Celý první poločas se hrálo převážně na straně Hradce.

Tepličtí hráli bez útočníka Ulricha Kapolonga, který ještě musí dořešit víza. Nechyběl však Aidin Mahmutovič a Michael Lüftner.

V druhém poločase se stejné jako v první části, hrálo převážně na straně domácích. Tepličtí měli několik šancí, které ale neproměnili. Zápas tak skončil 0:0.