Teplice převálcovaly Spartu 3:1. Míří do pohárů

•

Tepličtí sebrali poprvé v sezóně všechny body Spartě.  V napjaté atmosféře, kterou způsobili sparťanští radikální fandové, rozhodčí zápas na deset minut přerušen.

Teplické i Spartu problémy s fanoušky, kteří na hřiště naházeli světlice, rozhodili.  Přesto domáci neztratili nervy a favorizovanou Spartu pokořili. Za Teplice už v prvním poločase dali góly Litsingi, Nivaldo a Jablonský. Hušbauer sice do poločasu snížil, ale tlak už Sparta nevyužila.Pražané prohráli 3:1, oslavy vítěství v Gambrinus lize tak musejí počkat. Tepličtí fotbalisté po nejlepším výkonu na domácím hřišti  vyhráli zaslouženě. Trenér domácího klubu Zdeněk Ščasný, který získal jako trenér i dva mistrovské tituly se Spartou Praha, byl s výkonem domácího klubu velmi spokojen. Teplice poskočily v tabulce Gambrinus ligy na čtvrté místo. To by jim zaručovalo pohárové soutěže.

Teplice – Sparta Praha 3:1 (3:1)
Branky: 8. Litsingi, 34. Nivaldo, 40. Jablonský – 45.+6. Hušbauer.
ŽK: 45+4. Ljevakovič, 65. Krob, 69. Vondrášek – 45+8. Vácha.
Rozhodčí: Královec – Wilczek, Vlasjuk.
Diváci: 13056.