Skláře vyzvaly fotbalové legendy v čele s Pavlem Verbířem

•

Už počtyřiadvacáté se fotbalový stadion Na stínadlech stal místem konání tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Jako obvykle si své fotbalové schopnosti změřili zaměstnanci a příznivci společnosti AGC Flat Glass Czech. A nechyběl ani tým teplických fotbalových legend pod vedením Pavla Verbíře, který celý turnaj i vyhrál. Na druhém místě skončil tým OEM-LAM z AGC Automotive Czech Chudeřice a třetí byl tým interní logistiky z AGC Flat Glass Czech závodu Řetenice. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Radek Kupka z týmu OEM-LAM.

Fotbalový turnaj je součástí soutěžního a zábavního dne pro děti zaměstnanců skupiny AGC. Mezi pozvanými bývají také děti z dětských domovů. Děti z domovů i děti sklářů celý den bavilo Divadlo v Pytli Petra Stolaře, studenti Střední školy AGC nebo jednotka hasičů AGC Flat Glass Czech. „Na tento svátek fotbalu se těší všichni naši kolegové. A nejen oni, ale i jejich rodiny. Celý sobotní den je vždy určen i rodinám zaměstnanců AGC. Jako tradičně i tento rok jsme na naši akci pozvali děti z blízkých dětských domovů,“ řekl Libor Sehnal, personální ředitel AGC Flat Glass Czech.,“ dodal personální ředitel AGC Flat Glas Czech Libor Sehnal. Turnaj i den dětí pořádá skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně. Výjimkou byly pouze roky 2020 a 2021, kdy se akce neuskutečnila kvůli pandemii covid 19.