Na Stínadlech se po hodech s Chrudimí tentokrát servílovalo o poznání dietnější menu. Foto: Redakce
  •

Gól Marcela rozhodl zápas 20. kola Chance futsal ligy Teplice – Zruč. Byl po hříchu jediný pátečního večera 27. února. Na Stínadlech se po hodech s Chrudimí tentokrát servílovalo o poznání dietnější menu. V poslední dobře hrající Benago zprvu nemělo v Teplicích na růžích ustláno. Domácí byli aktivnější, gól ale nedali. Hosté postupem času vystrkovali více růžky a ze skálopevné defenzivy vyráželi k velmi nebezpečným brejkům. Když ve 14. minutě orazítkoval Bezstarosti Jeronimovu tyč, bylo třem stovkám fanoušků v hale jasné, že zručský celek bude pro vlky těžký oříšek k rozlousknutí.

Tři minuty před koncem se navíc domácím zranil Jeronimo, do branky musel náhradník Kalina. Inventář teplického futsalového klubu se vytáhl ve 24. minutě, když Rodkovi chytil tygřím skokem jistý gól. Z protiútoku pak předvedl otřepanou frázi „nedáš – dostaneš“ v praxi Marcelo. Byla to jediná branka utkání, poté už totiž zůstali střelci hluší. Kanonýři Benaga výtečného „Kálu“ nepřekonali, ani Sidnei v poslední minutě neproměnil desítku, Balticflora tak zvítězila i podvacáté v řadě, tentokrát ale pouze o jednu jedinou branku.

Balticflora Teplice – Benago Zruč nad Sázavou 1:0 (0:0) Branka: 25. Marcelo. Rozhodčí: Matyš, Kaštánek. Balticflora: Jeronimo (18. Kalina) – Holý, Kovács, Novotný, Salák, Sláma, Sidnei, Marcio, Marcelo, Alberto, Giva.

Futsal (6) Futsal (5) Futsal (4) Futsal (3) Futsal (2) Futsal (1)