Tepličtí fotbalisté Spartě branku nevstřelili a remizovali 0:0

•

Pro Tepličany byl 13. září, připraven zajímavý zápas. Domácí fotbalisté si to rozdali s pražskou Spartou. Na Stínadla si našlo cestu přes deset tisíc fanoušků.

Hodně tomu pomáhal také herní projev domácích, kteří od úvodu utkání byli na hřišti tím lepším celkem a Spartu takřka do ničeho nepouštěli. Jenže branka ne a ne přijít. Rukavice vyprášil Bičíkovi z dálky Nivaldo, neprosadil se ani ve skluzu Matula a vůbec v největší šanci první půle zamířil z úhlu mimo Jan Krob.

Ve druhém poločase hned v úvodu zahrozil tvrdou střelou Litsingi, ale pak se přeci jen začala ukazovat také Sparta. Jenže žlutomodří ji do šancí nepouštěli a drželi bezbrankový stav. Dokonce mohli jít do vedení, když střídající Mahmutovič vystřihl efektní i efektivní nůžky. Hned vzápětí se ukázal na druhé straně za obranou Krejčí, ale vypálil mimo. Deset minut před koncem pak zahrozil z přímého kopu Vůch, jehož rána lízla břevno. Když se tedy neujala žádná šance, tak zápas skončil 0:0.

Teplice – Sparta Praha 0:0
ŽK: 79. Hošek, 89. Vondrášek – 25. Matějovský, 71. Kováč, 77. Brabec.
Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Jiřík.
Diváci: 10460.