Tepličtí fotbalisté remizovali se Žižkovem 4:4

•

Závěr soustředění v Modré přinesl remízu. Konečné skore teplických fotbalistů s týmem Viktorie Žižkov je 4:4. Trenér Ščasný v zápase prostřídal téměr všechny hráče, které měl k dispozici.

Už v úvodní desetiminutovce zahrával penaltu Aidin Mahmutovič, ale narozdíl od turnaje v Dubí ji tentokrát neproměnil. Jeho zaváhání vzápětí potrestali hosté, kteří otevřeli skóre. Vyrovnání ovšem bleskově zařídil právě Mahmutovič, jehož krásnou šajtlí vysunul Ljevakovič. A právě Ljevakovič byl o čtyři minuty později u vedoucí branky Teplic, z přímého kopu poslal do branky dělovku, která div neprotrhla síť. Žlutomodří mohli vedení i nevýšit, jenže Jablonský hlavičku po rohu neproměnil. Naopak Viktoria vyrovnala křižnou střelou krátce před poločasem.

Druhý poločas byl poznamenán četným střídáním, ale přesto šli žlutomodří znovu do vedení. Dvojice Nivaldo – Litsingi hosty vykombinovala až do prázdné branky a konžský střelec se prosadil. I Žižkov byl však stále při chuti a střelou zpoza vápna srovnal dvacet minut před koncem. Na druhé straně měl velkou šanci Salami, jenže i když už míč směřoval do branky, tak ho zastavil praporek pomezního rozhodčího. Salami si spravil chuť těsně před koncem, kdy se prosadil, avšak Žižkov z posledního útoku vyrovnal a zápas skončil remízou 4:4.

Teplice – Žižkov 4:4 (2:2)